Oleje syntetyczne 5W40 – postaw na produkty najwyższej jakości

0
515

Wybór oleju silnikowego ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie naszego pojazdu, dlatego podczas zakupu powinniśmy sięgać wyłącznie po sprawdzone produkty dostosowane do wymagań konkretnej maszyny. Oleje syntetyczne 5W40 są bardzo uniwersalne i cechują się świetnymi parametrami, dlatego są bardzo często wybierane przez kierowców. Dowiesz się o nich więcej, czytając poniższy tekst – zapraszamy.

Co wyróżnia oleje syntetyczne?

Oleje syntetyczne powstają w wyniku syntezy chemicznej i są obecnie uważane za produkty najlepszej jakości, znacznie przewyższające mieszanki mineralne i półsyntetyczne. Możliwe jest wyprodukowanie środków smarnych o dużym wskaźniku lepkości, dzięki czemu są one wystarczająco płynne podczas mrozów i jednocześnie dobrze chronią silnik w wysokich temperaturach. Przy tym wszystkim są one bardzo płynne, dzięki czemu doskonale rozprowadzają się po wszystkich elementach silnika.

Co mówi nam oznaczenie 5W40?

Klasyfikacja olejów silnikowych SEA służy do określania ich lepkości. Przedstawia ona zakres temperatur, w jakich dana mieszanka zachowuje odpowiednie właściwości

Dzięki niej wiemy, że oleje syntetyczne 5W40 będą posiadać odpowiednią lepkość nawet podczas mrozów sięgających -30 stopni Celsjusza, a także utrzymają swoje właściwości w momencie gdy temperatura wzrośnie do 35 stopni Celsjusza. Jest więc to olej, który świetnie spisywać się w naszych warunkach klimatycznych. Jego parametry sprawiają, że doskonale poradzą sobie zarówno w nowoczesnych silnikach wyposażonych w filtry cząstek stałych, jak i w wysłużonych jednostkach napędowych z dużym przebiegiem.

Dobrej jakości oleje syntetyczne 5W40 charakteryzują się również dużą ilością dodatków i uszlachetniaczy wpływającą na ich jakość.

Szeroka oferta sklepu Dbamtomam

W naszym sklepie internetowym Dbamtomam znajdziesz najwyższej klasy oleje syntetyczne 5W40, jednak nie jest to oczywiście cała nasza oferta. Posiadamy również wiele innych preparatów różniących się parametrami, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie produkt spełniający wymagania swojego samochodu. Niezależnie od wyboru nasz asortyment składa się wyłącznie z preparatów pochodzących od cenionych w branży producentów. Masz więc pewność, że sięgasz po środki sprawdzone o przebadanym i przetestowanym składzie, które zapewnia twojej jednostce napędowej doskonałą ochronę i maksymalne osiągi.

W naszej ofercie posiadamy między innymi:

  • olej silnikowy 0W20,
  • olej silnikowy 0W30,
  • olej silnikowy 0W40,
  • olej silnikowy 5W20,
  • olej silnikowy 5W30,
  • olej silnikowy 5W50,
  • olej silnikowy 10W30,
  • olej silnikowy 10W40,

Odwiedź naszą stronę już dziś i wybierz preparaty najwyższej jakości spełniające Twoje wymagania. Zapraszamy – Dbamtomam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj