Jeżeli chcesz zapewnić swojemu samochodowi z silnikiem Diesla doskonałą pielęgnację, jesteś w odpowiednim miejscu. Za chwilę poznasz wspaniałe dodatki do silnika Diesla TEC 2000 poprawiające jego osiągi i zapewniające lepsze działanie pojazdu. Twoja jednostka napędowa będzie miała optymalne warunki do pracy i odwdzięczy się nienagannym działaniem przez długie lata.

Dodatki do diesla – doskonała kondycja silnika wysokoprężnego.

Świadoma pielęgnacja wysokoprężnej jednostki napędowej pozwala cieszyć się sprawnym samochodem, minimalizując tym samym ryzyko wystąpienia kosztownych awarii. W tym celu potrzebne są wysokiej jakości preparaty świetnie dostosowane do specyfiki takich silników. Lata doświadczenia pozwoliły opracować nam skuteczne formuły, które znalazły uznanie zarówno kierowców, jak i mechaników.

Ważne jest stosowanie odpowiednio dobranych środków do potrzeb samochodu i używanie ich regularnie z właściwą częstotliwością. W ofercie TEC znajdziesz produkty o różnym zastosowaniu przeznaczone zarówno do nowoczesnych, jak i starszych silników. Wykorzystaj je jak najlepiej i ciesz się doskonałymi osiągami Twojego pojazdu.

Jakie dodatki do paliwa znajdziesz w ofercie TEC?

Pełna oferta produktów TEC 2000 pozwala kompleksowo zadbać o samochód i cieszyć się komfortową jazdą każdego dnia. Wystarczy przeznaczyć chwilę czasu, aby utrzymać pojazd w doskonałej kondycji. Nasz sklep oferuje następujące kategorie:

  • chłodzenie silnika i klimatyzacja,
  • czyszczenie wtrysków,
  • dodatki do silników benzynowych,
  • dodatki do diesla,
  • płukanie i ochrona silnika,
  • usuwanie wody.

Płukanka TEC 2000 Engine Flush – środek doskonale czyszczący silnik

Jako że silnik odpowiada praktycznie za działanie całego samochodu, jest niezwykle ważne, aby utrzymywać go w doskonałej kondycji. Aby mógł prawidłowo spełniać swoją, jakże ważną rolę, musi być czysty – zanieczyszczenia z zewnątrz i nagar powstający w wyniku spalania paliwa i oleju mogą prowadzić do wielu różnych komplikacji. Zatykanie się różnego rodzaju przewodów, gorsze smarowanie, wzrost spalania czy kłopoty z odpalaniem. Takie objawy nie muszą oznaczać od razu awarii – może to być spadek wydajności spowodowany zabrudzeniem.

W pozbyciu się takich problemów pomoże Ci płukanka do silnika TEC 2000. Wykorzystując ten środek, wyczyścisz kompleksowo swój silnik, pozbywając się niechcianych osadów i zanieczyszczeń. Efekt? Zwiększone osiągi, lepsza ekonomiczność samochodu i poprawa kompresji. Przywrócisz odpowiednie parametry silnika, który działał będzie jak nowy oraz zmniejszysz ryzyko wystąpienia awarii.

TEC 2000 Engine Flush wyróżnia się przede wszystkim składem – jest dużo bardziej ekologiczny i przyjazny środowisku niż inne podobne mu preparaty. Nie zawiera bowiem ani chlorowanych węglowodorów, ani nafty, przez co podczas jego używania nie powstają szkodliwe dla otoczenia opary.

Chcesz przekonać się skąd biorą się te pochlebne opinie o płukance marki TEC 2000? Odwiedź nasz sklep i osobiście wypróbuj nasze produkty – jesteśmy przekonani, że od razu odczujesz różnicę. Zadbany samochód to sprawny samochód, a jeszcze nigdy wcześniej jego pielęgnacja nie była tak prosta, a produkty wysokiej jakości tak łatwo dostępne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj