Polscy kierowcy coraz częściej decydują się na sprowadzenie auta z zagranicy. Oczywiście taki stan rzeczy nie powinien nas zaskakiwać. Jak pokazuje doświadczenie kupujących, pojazdy z Zachodu często bywają dużo lepiej utrzymane i nowsze, niż te, na które możemy trafić na polskim rynku wtórnym.

Kiedy mówimy o sprowadzaniu samochodu z zagranicy, jako pierwszy kraj na myśl przychodzą Niemcy. Rzeczywiście wiele jeżdżących po polskich drogach pojazdów pochodzi właśnie zza Odry. Częstym celem zakupowych wojaży polskich klientów jest też Wielka Brytania. Warto jednak pamiętać, że auto możemy sprowadzić również z Szwajcarii. Dlaczego warto zrobić? Na to pytanie odpowiadamy w nowym artykule.

Auta ze Szwajcarii. Sprowadź dany pojazd pod wskazany adres – wygodny import samochodów

Najważniejszy argument przemawiający za tym, sprowadzać samochody ze Szwajcarii jest na pewno poziom zamożności tego kraju. Jego obywatele mogą pozwolić sobie na zakup aut z najwyższej półki i, co najważniejsze, ich stosunkowo szybką wymianę na nowszy model. W połączeniu z wysoką jakością tamtejszych dróg daje to kupującemu pewność, że nabyty egzemplarz będzie w dobrym stanie. Kupując auta ze Szwajcarii przez zaufane serwisy, zyskujemy ponadto gwarancje, że będą one dokładnie sprawdzone, a także tego, że dotrą pod wybrany przez nas adres.

Import samochodów z Szwajcarii. Jakie pojazdy możesz zamówić? Sprawdź ofertę

Samochody ze Szwajcarii dostępne w wyspecjalizowanych w tym segmencie serwisach to przede wszystkim przedstawiciele najwyższych segmentów. Wraz z transportem oraz pomocą w dopełnieniu formalności możemy zamówić między innymi:

  • Audi A3,
  • Mercedesa C 118,
  • Land Rovera RR Sport,
  • BMW 120d,
  • Bentleta Continental GT.

Klienci z bardziej ograniczonym budżetem również znajdą propozycję dla siebie – wśród ofert często pojawiają się takie marki jak Nissan, Skoda czy Honda. Ze Szwajcarii możemy ponadto zamówić sporo innych pojazdów – motocykli czy aut dostawczych.

Szwajcarskie samochody na indywidualne zamówienie. Jak wygląda procedura?

Sprowadzenie auta ze Szwajcarii wcale nie musi wiązać się z wieloma problemami. Dzięki serwisowi AutaSwiss24.pl wszystkie wyzwania i formalności związane z zakupem samochodu można sprowadzić do absolutnego minimum. Do zarejestrowaniu się w portalu, wystarczy znaleźć dostosowany do naszych potrzeb pojazd, a następnie za pomocą kalkulatora kosztów sprawdzić, ile konkretnie wydamy w związku z daną transakcją. Następnie powinniśmy wziąć udział w licytacji, której postępy można śledzić w zakładce TWOJE KONTO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj