cadillacNowość na rynku – Cadillac CTS! Poza tym, że jest przeprojektowany zewnątrz to również i wewnątrz kabiny pojawią się nowe akcesoria. Pod maską będą trzy opcje silnikowe: 2,0-litrowy turbo 4, 3,6-litrowy V-6 i 3.6-litra z podwójnym turbodoładowaniem V-6! Oczekiwana cena bazowa będzie prawdopodobnie w cenie modelu z ubiegłego 2014 roku, aczkolwiek ostatecznie mówi się, że cena będzie nieco powyżej tej poprzedniego modelu.

Czekając na specyfikacje

 

Przebudowana w całości tylko w roku 2012 linia Cadillac CTS jest pełna wielu drobnych zmian w 2015 roku, każdą z tych najbardziej aktualnych specyfikacji bez wątpienia wypunktują nam wkrótce najnowsze nowinki motoryzacyjne. Również składa się z pilota zdalnego blokowania / odblokowania drzwi, raportów diagnostycznych pojazdów i alertów konserwacji. CTS co ważne – nabywa różne nowe akcesoria, o których wspominaliśmy na początku – na pewno liczne zapowiadane targi motoryzacyjne pokażą nam je w całości, tutaj jedynie możemy uchylić rąbka tajemnicy…

 

Na froncie bezpieczeństwa, pojawią się specjalne alarmy. CTS dodatkowo prezentuje ciekawą funkcję sterownika młodych kierowców, która np. umożliwia rodzicom to, że mogą ograniczyć prędkość samochodu czy głośność. Informacje takie jak prędkość zresztą mogą być nagrywane na specjalną taśmą dla wglądu rodziców. Więcej informacji na temat nowego typu samochodów wkrótce zaczną się pojawiać.

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj