drill-1839030_640Garaż to miejsce, w którym spędzamy nie tylko kilka minut dziennie wprowadzając i wyprowadzając swój samochód, ale także miejsce relaksu, w którym możemy zadbać o własny pojazd. Często, starając się go naprawić, spędzamy nawet kilka godzin dziennie.  W jakie sprzęty warto zatem zainwestować, aby ułatwić sobie pracę?

Wkrętaki, klucze i szczypce

Z pewnością nie obejdziesz się przy naprawie swojego samochodu bez rozmaitych wkrętaków.  Polecamy zakup całego zestawu kluczy nasadowych, przydadzą Ci się także różnego rodzaju szczypce. Najlepiej będzie, jak zajrzysz do specjalistycznego sklepu, takiego jak MAGMA, gdzie znajdziesz szczypce zaciskowe, szczypce do pierścieni, czy też szczypce Morse’a.

Myjka ciśnieniowa

Jeżeli zależy Ci na dokładnym myciu samochodu, warto zainwestować w myjkę ciśnieniową. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli Ci na wykonanie wielu prac w ogrodzie czy też wyczyszczenie kostki brukowej – co ciekawe, jest ono dużo bardziej oszczędne niż popularny i najczęściej wykorzystywany na polskich działkach wąż. Warto pamiętać, że im wyższe jest ciśnienie myjki, tym prościej o wykonanie każdego zadania.

Kompresor

To narzędzie, które ma również bardzo wiele zastosowań. W zależności od naszych potrzeb, możemy pokusić się zarówno kompresor olejowy, który umożliwi nam korzystanie ze wszelkiego rodzaju urządzeń pneumatycznych. Tylko odpowiedni kompresor pozwoli nam na użytkowanie klucza udarowego czy podnośnika. Możemy także zdecydować się na niewielki kompresor, służący do zwyczajnego pompowania kół. Dzięki niemu ciśnienie w naszych oponach zawsze będzie na przyzwoitym poziomie.

Asystent parkowania

Nieczęsto przyznajemy się do tego, że parkowanie to dla nas całkiem stresująca czynność. Bardzo interesującym urządzeniem może okazać się zatem asystent parkowania, który przyda się nie tylko dla niepewnych, początkujących kierowców. Składa się on z dwóch progów, które informują nas, czy samochód zdołał już wjechać do garażu i możemy go zatrzymać.

Opaski zaciskowe

To wciąż bardzo niedoceniany, a jednocześnie niezwykle bardzo przydatny gadżet. Pomagają one we właściwym miejscu umieścić odpowiednie przewody, co bardzo ułatwia pracę oraz pomaga zaoszczędzić nasz czas. Możemy przy ich pomocy zwijać, spinać i mocować  różnego rodzaju kable zarówno w garażu, w domu, jak i w ogrodzie. W niektórych sklepach można znaleźć obecnie również opaski odporne na promieniowanie UV.

Sprawdź kompresor modelarski w sklepie Magma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here