Nowy Fiat Ducato – najpopularniejszy w swojej klasie

140422_ducato_01Szukasz samochodu dostawczego do zadań specjalnych? Nowy Fiat Ducato Professional potrafi zaskoczyć. Pojemność, oszczędność spalania oraz wytrzymałość to nie wszystko. Jeśli posiadasz własny biznes i potrzebne Ci wytrzymałe, profesjonalne auto, Fiat będzie rozwiązaniem idealnym.

Auto z potencjałem

Fiat Ducato to samochód doskonale znany. Jego coraz nowsze wersje powstające od ponad 30 lat utwierdzają jedynie, że to samochód wytrzymały i idealnie nadający się do ciężkiej pracy. Nie dość, że wygląda naprawdę stylowo dzięki odświeżonemu designowi, to na dodatek posiada imponującą pojemność – pojazd mieści w sobie od 8 do 17m3, a do tego ładowność maksymalna wynosi ponad 2 tysiące kg. Warto również zaznaczyć, że może zabrać ze sobą 7 osób, które do pojazdu dostaną się przed trzy pary przesuwnych, wygodnych drzwi.

Komfortowy przewóz towarów

Nowy Fiat Ducato stworzony został do zadań wymagających wytrzymałości oraz pojemności. Stąd idealnie nadaje się do przewozu towarów. Umożliwiają to przesuwane drzwi, które posiadają prowadnicę górną oraz klamki pozwalające na wygodne ładowanie i rozładowanie przewożonych produktów. To jednak nie wszystko, co może zaoferować nowe Ducato. Przekonasz się o tym podczas przewożenia naprawdę dużych towarów. Drzwi tego modelu są bardzo wysokie – nawet do 2m w opcji z superwysokim dachem – co umożliwia załadunek naprawdę sporych przedmiotów bez konieczności ich zginania czy uprzedniego rozpakowania. Dzięki temu możesz być pewny, że przewożone przed Ciebie produkty dotrą do celu bez szwanku.

Bezpieczna jazda

Jak wszystkie inne modele Fiata, również Ducato posiada twarde nadwozie, co umożliwia wygodne prowadzenie samochodu przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. To spore auto prowadzi się niezwykle pewnie – stabilnie trzyma się nawierzchni dzięki wzmocnionej konstrukcji. Nowy silnik MultiJed sprawia z kolei, że ten popularny dostawczak spala niewiele, stając się jednym z najbardziej ergonomicznych samochodów Fiata. Pewne ułożenie przewożonych towarów zapewnia nowoczesny system LAC, natomiast bezkolizyjne prowadzenie zagwarantowane zostaje przez system awaryjnego hamowania EBA oraz LDC – czyli system informujący o zmianie pasa ruchu. Wnętrze również dostosowane zostało do tego, by w samochodzie czuć się jak w kompatybilnym biurze – nowe fotele, uchwyty na telefon oraz schowki i podstawki pozwalają na rozłożenie wokół siebie niezbędnych do pracy akcesoriów. A jeśli to wciąż mało, do wyboru jest jeszcze model wyposażony w nowoczesne dodatki – panel dotykowy, kamerę cofania czy nawigację. Wszystko po to, by w nowym Ducato kierowca czuł się naprawdę komfortowo.