Zupełnie nowa odsłona Ferrari

Na rynku aut tuningowanych wielkie poruszenie, bowiem pojawił się kolejny ciekawy model, który wydawało by się, że nie ma zbyt wielu możliwości zmian, tymczasem specjaliści pokazali coś zupełnie odwrotnego. Chodzi oczywiście o model LaFerrari, którym zajęła się bardzo dobra firma tuningowa, a mianowicie DMC. Co takiego nadzwyczajnego stało się z tym samochodem?

Otóż zacznijmy od tego, że po tuningu przez firmę DMC, model otrzymał zupełnie inna nazwę – teraz nie nazywa się już DMC ale FXXR. Niestety nie istnieje on jeszcze w rzeczywistości – na razie jest to tylko i wyłącznie model stworzony na ekranie komputera, a zatem komputerowy projekt, który jednak wydaje się być niezwykle obiecujący. Projekt został stworzony na prośbę cenionego magazynu motoryzacyjnego, a więc magazynu AutoBild. Jak twierdzą znawcy, propozycja firmy DMC jest bardzo ciekawa, ale pewne jest jedno – z pewnością żaden z posiadaczy faktycznego modelu LaFerrari nie byłby w stanie wpaść na przerobienie go w taki sposób, jak dokonała tego ta firma tuningowa. Modeli LaFerrari jest jedynie 499, a ile będzie jego przeróbek? Tego jeszcze nie wiadomo.

A jakieś konkrety? Proszę bardzo – tuningowcy w swoim projekcie inspirował się przede wszystkim modelami takimi jak GTO, FXX i XX. W efekcie tych inspiracji LaFerrari posiada nowe wloty powietrza, w tym jeden w kształcie V, przyciemniane światła z tyły, nowe skrzydło tylne i zupełnie inny zderzak z przodu. Niewiele wiadomo o tym, co znajdzie się pod maską, ale pewne jest jedno – takie auto z pewnością będzie warte sporo pieniędzy a jego osiągi będą zawrotne.